  • Dell 19.5V 3.34A 65W AC adapter PA-12 FA65NS0-00 0F715M CN-0F715M
    Dell
    MSRP:
    (You save )
    (No reviews yet) Write a Review
    Condition:
    New
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    Add to Wish List
    • Create New Wish List
    • Facebook
    • Email
    • Print
    • Twitter
    • Pinterest
    • Overview
    • Other Details
    • Reviews
    Product Description
    Original Dell 19.5V 3.34A 65W AC adapter PA-12 FA65NS0-00 0F715M CN-0F715M
    Brand: Dell
    Part Number: F715M
    MPN: 0F715M, CN-0F715M
    Model: FA65NS0-00
    Description: Original Dell 19.5V 3.34A 65W AC adapter PA-12 FA65NS0-00 0F715M CN-0F715M
    Type: AC Power Adapter
    Output: 19.5V = 3.34A 65W
    Input: 100-240V 50-60 Hz 1.5A
    Color: Black
    Condition: New
    Other Details
    90 Day
    Product Videos
    Custom Field
    Product Reviews
    Write a Review
    Write a Review
    ×
    Dell
    ×
    Recommended
      Quick view Details
      Dell 65 Watt AC Adapter Charger M1P9J PA-12 PA-2E
      MSRP:
      Add to Cart
    • Dell 65W USB-C AC Adapter Charger Dell 65W USB-C AC Adapter Charger Dell 65W USB-C AC Adapter Charger Dell 65W USB-C AC Adapter Charger
      Quick view Details
      Dell 65W USB-C AC Adapter Charger